Žmonės nuo neatmenamų laikų Lietuvoje ir visame Pasaulyje savo erdvę puošė gamtos gėrybėmis tiek per šventes, tiek ir eilinę dieną. Advento vainikai, Kalėdų eglutė, verbos, sprogstantys beržų ir karklų pumpurai ant stalo pavasarį, rudens gyvi natiurmortai tapo natūralia tradicija iš kartos į kartą. Kiek daug yra kambarinių augalų, kuriais galime užpildyti erdvę, jei juos mylime ir norime rūpintis. Žalia spalva interjere intuityviai asocijuojasi su gyvybe, jaunyste, sveikata, o apie raminantį ir stresą mažinantį augalų poveikį kalba ne viena tyrimo išvada.

Mūsų klimato juostoje kol tęsiasi tamsus ir šaltas metų laikotarpis, daug laiko praleidžiame patalpose, biure, laisvalaikio vietose, natūraliai norisi matyti daugiau šviesos, žalumos ir natūralią gamtą primenančią aplinką.

Augalai – ne tik kultūros ir prigimtinio identiteto dalis, jie taip pat yra interjero kūrimo „įrankis“.

Yra daug priemonių ir būdų panaudoti augalus interjere ir užpildyti tuščią erdvę, sieną ar nišą, „suapvalinti“ kampus, kai jie veikia agresyviai, užbaigti sienos liniją, kai stovintis baldas yra per trumpas ar sukurti dinamišką vaizdą integravus žalią vertikalę arba horizontalę.

Galiausiai augalai patalpoje tarsi byloja, kad čia yra gyvybė, rūpestis ir jaukumas.

Stabilizuoti augalai tapo patogiu ir prieinamu būdu vidaus patalpose turėti ilgalaikį, ekonomišką ir tvarų žaliąjį interjero sprendimą. Norime būti jūsų profesionalūs patarėjai, kūrėjai ir partneriai ieškant originalių sprendimų Jūsų privačiai ar verslo erdvei.